عملکرد موسسه خیریه میهن (لندن) درسال۹۴

موسسه خیریه میهن یک (NGO) افتخاری در خارج از کشور، در حمایت از معلولین ضایعه نخاعی ایران زمین می باشد.
 باعث افتخار است که عظمت موسسه از فعالیت انسان های بی ریا و بي ادعا و خالصانه ناشی می شود که آشکارا و پنهان در حدی که می توانند در گشوده کردن این راه به آینده ی معلولین کمک می کنند و در این راه حتی یک دعا خیر از یک فرد گمنام در یک گوشه دور افتاده کشور مغتنم است.
۱ـ پرداخت عیدانه ۹۴ به معلولین ضایعه نخاعی بهشهر و حومه و بصورت موردی هم به دیگر استانها کشور به مبلغ ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان.
۲ـ پرداخت هزینه خرید تعداد ۸۰ عدد مرغ در ایام الله ماه مبارک رمضان هدیه آن به ۸۰ خانوار از مدد جویان موسسه خیریه حضرت زهرا (س) زاغمرز به مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان.
۳ـ شرکت در نمایشگاه خیریه عکس امیرعلی رزاقی با عنوان «تخته سیاه» و اهدای ۲۰ عدد کارت هدیه به ملغ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان با هدف کمک به دانش‌آموزان روستای محروم اسبو در استان مازندران.
۴ــ خرید گوسفند در روز عید قربان با هدف تقسیم گوشت آن به ۸۰ خانوار از مدد جویان موسسه خیریه حضرت زهرا (س) زاغمرز  به مبلغ ۱،۵۵۰،۰۰۰ تومان.
۵- شرکت در نشست صمیمی با انجمن ضایعه نخاعی بهشهر روز  قبل از عید قربان با هدف تبادل اطلاعات ضایعات نخاعی و اهدای ۲۵ عدد کارت هدیه به دوستان ضایعه نخاعی به ملغ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان .
۶ـ پرداخت مبلغ ۲٬۰۳۰،۰۰۰تومان بابت خرید یخچال ٬ آب سردکن ٬ اجاق برقی صفحه ای و هدیه به مرکز جامع روزانه آموزشی و توانبخشی معلولین ضایعه نخاعی استان مازندران.
۷ـ پرداخت مبلغ ۱٬۳۰۰،۰۰۰تومان بابت خرید یخچال فریزر و هدیه به یکی از مددجویان انجمن ضایعه نخاعی بهشهر .
۸ـ پرداخت مبلغ ۵۰۰،۰۰۰تومان بابت تمدید سالیانه سایت و انتشارات موسسه.
مجموع پرداختی کل مشارکت های سال۹۴ به مبلغ ۱۵،۳۸۰،۰۰۰ تومان می باشد.